Co s sebou do školky ?

Oblečení do třídy

  • Elasťáky, tepláky, sukni, a tričko, které si mohou umazat
  • Podepsané bačkory s uzavřenou patou, bez zapínání a tkaniček, nedávejte, prosím, crossky, střevíčky, pantofle ani plážovou obuv z bezpečnostních a zdravotních důvodů.Prosíme Vás, aby všechny děti měly bačkorky, které si umí samy hezky obout. Několikrát denně si je obouvají a vyzouvají 😊 , tak se jim to snažte co nejvíce usnadnit ..
  • Na spaní pohodlné pyžamko nebo noční košili
  • Náhradní oblečení do skříňky
  • Spodní prádlo, tričko, ponožky, punčocháče, kalhoty - pro případ ,,nehody", nebo když jsou děti zpocené, které uložíte do sáčku v šatně
  • Všechny věci dětem podepište aby nedocházelo k slzičkám či nedorozumění!
  • Učte prosím vaše děti poznávat, jaké věci ve skřínce mají, aby se je naučily rozeznat a věděly, která věc jim patří. Postupně učte děti své oblečení do skřínky pověsit či poskládat. Ukazovat jim to můžete samozřejmě především doma, když na to máte čas.
  •  Prosíme rodiče, aby si děti, které ve školce po obědě odpočívají, nosily každé pondělí čisté pyžamo. Každý pátek si jej prosím berte domů na vyprání.