Náš tým

.... Podporujeme děti na jejich cestě poznání a vytváříme pro ně prostředí pro jejich rozvoj ....

Karolína Mikolášová

Ředitelka,učitelka MŠ

Motto:  " Tím, že učíme jiné, učíme sebe "

Karolínka, jak jí všichni říkají má vzdělání v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika. V roce 2017 ukončila funkční studium pro ředitele škol a školských zařízení. Šest let působila jako učitelka v mateřské školce. Stále se zajímá o novinky a trendy ve vzdělávání, tím posledním je ukončení kurzu logopedického preventisty - provádí běžnou logopedickou prevenci, upozorňuje na vývojové nedostatky, podle možností procvičuje to, co navrhne logoped, poradí rodičům pomůcky, postupy, pracuje individuálně s rodiči a dětmi, které mají individuální vzdělávací plán. V poslední době se zabývá specifiky práce s dvouletými dětmi.

Vždy snila o své školce, která dá dětem to nejlepší a bude pro ně druhým domovem. Svou pílí a nadšením pro svou práci je inspirací pro ostatní.

Hana Součková

Kuchařka MŠ

Motto: " Úsměv na rtech, plná bříška - zahřeje vždy u srdíčka "

Dana Tomášková

Vedoucí ŠJ

Motto: " Výzvy, které se dají uskutečnit, mne posouvají dál "

O náš pestrý a zdravý jídelníček se stará s pečlivostí a vybíravostí naše Danuška. Danuška se pravidelně zúčastňuje kurzů a seminářů v oblasti zdravé výživy předškolních dětí, aby dětem v mateřské školce co nejvíce chutnalo.

S kuchařinkou Hankou tvoří skvělý tým.

Ivana Vokálková

školnice MŠ

Motto :  "Chceš-li slyšet pravdu, ptej se dítěte "

Jessica Francová

Učitelka MŠ

Motto: "Je úžasné, co děti dokáží, když jim k tomu dáme příležitost."

Jess, vystudovala pedagogickou školu obor předškolní a mimoškolní pedagogiku. Má zkušenosti s dětmi se speciálními potřebami. Má hlavu plnou nápadů, práce s dětmi ji velice naplňuje a zároveň nabíjí. Je to sportovně založená trenérka malých mažoretek. Je vždy usměvavá, energická a děti si sní užijí spousty legrace.