Nabídka práce - vedoucí ŠJ

Přijmeme do našeho týmu vedoucí ŠJ - na 0,2 úvazku - nástup možný dle dohody :-)
 Více Informací na tel. čísle - 732 690 513

           Své životopisy zasílejte na e-mail : skolka@zidovice.cz

Pracovní náplň

- sklad (normování, objednávky, příjem zboží, výdej zboží, uzávěrka měsíce, HACCP, vedení finanční limitu potravin, vedení spotřebního koše...)

- objednávání potravin do ŠJ

- stravné (evidence strávníků, přihlašování a odhlašování stravy, evidence, zpracování a vyúčtování stravného, měsíční uzávěrka)

-  vedení zaměstnanců školní jídelny (evidence docházky, měsíční výkazy práce, OOPP)

- odpovědnost za dodržování hygienických a protiepidemiologických opatření ve školní jídelně

 Požadavky

- Orientace v základech účetnictví.

- Normování potravin

-  Uživatelská znalost práce na PC - kancelářské programy Word, Excel,..., BARDA SW HW .

-  Znalost trendů racionální a zdravé výživy, normování a kalkulace stravy, sestavování jídelníčků.

- Znalost předpisů školního stravování včetně předpisů hygienických a dalších souvisejících předpisů.

-  Orientace v platné legislativě, aktualizace směrnic pro ŠJ.

- Spolehlivost, odpovědnost, ochota se nadále vzdělávat, samostatnost.

- Morální a právní bezúhonnost.